מערכות סרוו Delta

כאשר מדברים על מערכות סרוו מתכוונים למערכות שיש בהן רכיב המורכב מגלגלי שיניים ובקרה אוטומטית אלקטרונית על מיקומו של מנוע המערכת. מנועים אלה מורכבים ברובוטים או מערכות אוטומטיות משוכללות כמו כלי תחבורה ומערכות הנשלטים בשלט רחוק. כיום קיימים כמה סוגים של מערכות בקרב סרוו המבדלים זה מזה מהתכונה שאותה הם מבקרים ואת סוג הרכיבים או המערכות שבהן מותקנים הרכיבים.

 

מערכות סרוו יכולות להיות מערכות המבצעות בקרה על מהירות, מיקום, זווית או תזוזה של הרכיב הכולל או מערכת האם שבהם מותקנת מערכת הסרוו והן נפוצות מאד בשלל תהליכים, מתקנים ומערכות תעשייתיים. מנגנוני הסרוו הם בדרך כלל חשמליים ויוצרים כוח מכני. סוגים אחרים מבוססים על עקרונות של הידראוליקה. את הסוג המתאים יש לבחור בקפידה, תוך התבססות על מאפייני המערכת, דרישות אנשי המקצוע והמטרות אשר לשמן מותקנת המערכת. מי שבדרך כלל ייתן את חוות דעתו המקצועית בנוגע להתקנה או בחירה של מערכות בקרה סרוו הוא מהנדס אלקטרו מכניקה בכיר, מנוסה ומיומן.

 

A2

.Delta Electronics, Inc, יצרנית מובילה של מוצרי אוטומציה תעשייתית, שמחה להכריז על השקת מנועי הסרוו והכונני סרוו החדשים בעלי הביצועים הגבוהים מסדרת ASDA-A2 עם בקרת תנועה.

למגמה הנוכחית לבקרת תנועה יש את מקור פקודת הבקרה קרוב לכונן. בתגובה, דלתא פיתחה את סדרת ASDA-A2 החדשה המציעה בקרת תנועה מצוינת כך שהחיצוני הבקר כמעט בוטל.

סדרת ASDA-A2 כוללת פונקציית פקה אלקטרונית (E-CAM) מובנית אשר מספק פתרון מצוין ליישומי גזירה מעופפת, חיתוך סיבובי ותנועה מסונכרנת.

הכל חדש בקרת רשם מצב PR מצב הוא פונקציה ייחודית ומשמעותית המספקת מגוון של בקרה מצבים לשיפור ביצועי המערכת.

סדרת ASDA-A2 תומכת גם בפרוטוקולי תקשורת תעשייתיים שונים, כגון CANopen, DMCNET, EtherCAT המציע ביצועים גבוהים יותר ותקשורת במהירות גבוהה ומאפשר את דחף לשילוב עם חלק אחר של האוטומציה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. הלולאה הסגורה המלאה בקרה, מסנן חריץ אוטומטי, דיכוי רעידות ופונקציות בקרת גאנטרי עוזרות לבצע מורכבות תנועות הדורשות דיוק גבוה ותפעול חלק. מקודד הרזולוציה המעולה של 20 סיביות אשר חיוני ליישומי מיקום מדויק מצויד כסטנדרט. בנוסף, המצטיינים פונקציות לכידה והשוואה עבור פולסים במהירות גבוהה מציעות את התמיכה הטובה ביותר למיקום ללא מדרגות. אַחֵר

פונקציונליות נוספת, כגון תגובת תדר של עד 1kHz, תוכנת עריכה חדשנית, מהירות גבוהה ניטור PC (בדומה לאוסילוסקופ דיגיטלי), ועוד, כולם ממקסמים באופן דרסטי את הביצועים של סדרת ASDA-A2.

סדרת ASDA-A2 החדשה של דלתא היא מערכת הסרוו האולטימטיבית המספקת פתרון כולל עבור מגוון רחב של כלי מכונות ויישומים תעשייתיים.

דילוג לתוכן