חיישנים Delta

חברת אנסיטק מציעה מגוון חיישנים בעלי תפקידים שונים המתאימים למתקנים וסוגי תעשייה רבים. חיישן מבית אנטיסק מהווה חלק משירות מקיף הכולל אספקה, התקנה, ייעוץ ותמיכה טכנית שוטפת מצוות העובדים המנוסים והמיומנים בתחום.

Delta

מוצרי החיישנים האמינים והמדויקים של Delta מציעים את הפתרונות המקיפים הטובים ביותר לחישה וזיהוי, הניתנים להתאמה למגוון של סביבות ומרחקי זיהוי.

לקוחות יכולים לבחור את מוצרי החיישנים של Delta כדי לעמוד בדרישות שונות במגוון ציוד וקווי ייצור. החיישנים החכמים של Delta כוללים עיצוב דק עם מראה חיצוני שונה וניתן ליישם אותם במגוון רחב של יישומים, כגון מזון ומשקאות, אריזות, תרופות, ציוד רכיבים אלקטרוניים, גומי ופלסטיק, מחסנים, תעשיות מכונות וייצור אוטומציה תעשייתית אחרת שורות. כל סוגי החיישנים מציעים איכות זיהוי יציבה וביצועים מעולים, ומספקים את הפתרונות הטובים ביותר לייצור חכם.

Datasensing

Datasensing ממזגת את היחידה העסקית של Datalogic חיישנים ובטיחות ו- Machine Vision עם M.D. Micro Detectors, שניהם עם 50 שנות ניסיון ומייצגים את ההיסטוריה של החיישנים באיטליה מאז שנות ה-70 המוקדמות.

החברה שלנו מפתחת, מייצרת ומספקת ראיית מכונה, חיישן ובטיחות, עם יותר מ-200 קווי מוצרים, כולל 22500 מספרי חלקים סטנדרטיים ומותאמים אישית, המוגנים על ידי למעלה מ-100 פטנטים.

המוצרים שלנו נועדו לבדוק, לזהות ולהגן על הייצור שלך בצורה טובה וקלה יותר, עם יישומים מפוזרים באוטומציה תעשייתית של תהליכי ייצור ואינטרלוגיסטיקה.

Datasensing פירושה טכנולוגיה גבוהה ומוצרים חדשניים… אבל הניסיון של האנשים יוצאי הדופן שלנו הוא שעושה את ההבדל, ממכירה מוקדמת לעיבוד הזמנות ואחרי מכירה.

יש לנו נוכחות גלובלית, עם מטה באיטליה ומשרדים באירופה, סין וארה"ב, יחד עם רשת מוסמכת של שותפי הפצה בכל המדינות.

Datasensing לא מתמקד רק במוצרים, אלא גם ביוזמות סביבתיות, חברתיות וממשל, כמו הפחתת ההשפעה של מוצרים, ייצור ולוגיסטיקה.

המשימה שלנו היא ליצור ערך מוסף באמצעות פתרונות חישה חכמים המבוססים על תקן בר קיימא ומוצרים מותאמים אישית, שפותחו בקפידה ובידע מוביל.

החזון שלנו הוא להיות השותף העליון של המוח לחדש פתרונות חישה לאוטומציה תעשייתית.

Balluff

Balluff מציעה לכם מגוון מוצרים איכותי עם ורסטיליות עצומה: חיישנים ומערכות למדידת מיקום, זיהוי, זיהוי אובייקטים, ניטור מדיה תהליכית ופורטפוליו מקיף לעיבוד תמונה תעשייתי. אנו מציעים קשת של טכנולוגיית רשת וקישוריות עבור תשתית בעלת ביצועים גבוהים, כמו גם שורה של אביזרים תואמים. אנו מפתחים פתרונות אוטומציה מקיפים ומלווים אותך צעד אחר צעד לעולם התעשייתי הדיגיטלי.

דילוג לתוכן