ווסתים Delta

וסתי מהירות הם רכיבים המוצמדים למנועים מסוגים שונים ותפקידם, כפי שנרמז משמם - לווסת את מהירות פעולת המנוע הנמדדת בדרך כלל במספר סיבובים לדקה. וסתים אלה מהווים חלק בלתי נפרד מעולם התעשייה, שכן הם תורמים רבות לענפים ותחומים תעשייתיים רבים. בין האביזרים והמכשירים שווסתי המהירות יכולים לסייע בתפקודם ובתהליכים שהם לוקחים בהם חלק ניתן למנות - יחידות בלימה שונות, מסכי שליטה ומערכות שאיבה. אביזרי תעשייה שמורכב בהם וסת מהירות יכולים להיות קשורים כאמור לכל ענפי התעשייה - ייצור פלדה, עיבוד מזון, מערכות בקרה בתהליכים קטנים או גדולים ומתקנים העומדים בפני עצמם. תפקיד חשוב שמיוחס לאביזרים כמו וסתי מהירות הוא הפחתה של עלויות חשמל ומשאבים, שכן שמירה ובקרה על מהירות פעולת המתקן או המכשור יכולה להביא לידי שימוש מופחת בחשמל ובגז וכאשר עלויות הייצור של החברה תרדנה, היא תוכל להציע ללקוחות שירותי תעשייה במחירים כדאיים במיוחד.

MS300

תעשיית האוטומציה כיום מתמודדת עם אתגרים כמו הגברת התחרות ועלויות העלויות. בנוסף לשיפור הפריון והפחתת העבודה הישירה, הכוח המניע לאוטומציה הוא להשיג יעילות גבוהה יותר, איכות אופטימלית, והכי חשוב, גמישות ותאימות למגוון רחב של יישומים.

סדרת ME300 של דלתא היא כונן בקרת וקטור קומפקטי מהדור החדש שיורש את הכונן המעולה של דלתא.

טכנולוגיה עם הפחתת נפח של 60%. פונקציות חיוניות שונות מובנות כסטנדרט, כולל: משתמש מוגדר, קבוצת פרמטרים, פונקציה יחידה ומרובת משאבות, מסוק בלמים מובנה ומסנן EMC (C2 Class). זהמפחית את הצורך בהוצאות נוספות ומספק יותר שטח התקנה בארון הבקרה. ה-ME300 תומך גם במנועי אינדוקציה וגם במנועי פנים/משטח קבועים, ומספקים יותר יעילות וגמישות. פונקציית STO מבטיחה פעולה חלקה תוך הגנה על מתקנים מפני נזק, והחיווט החדש ללא ברגים, עיצוב בלוקים מסוף מציע תהליך חיווט פשוט להתקנה מהירה.

תפעול ידידותי למשתמש, גודל קומפקטי במיוחד, התקנה מהירה ועיצוב גמיש ועמיד מספקים למשתמש מערכת יעילה ויציבה במיוחד. ה-ME300 הוא המפתח שלך להגברת התחרותיות בשוק המוביל את הדרך להצלחה שלך.

ME300

תעשיית האוטומציה כיום מתמודדת עם אתגרים כמו הגברת התחרות ועלויות העלויות. בנוסף לשיפור הפריון והפחתת העבודה הישירה, הכוח המניע לאוטומציה הוא להשיג יעילות גבוהה יותר, איכות אופטימלית, והכי חשוב, גמישות ותאימות למגוון רחב של יישומים.

סדרת ME300 של דלתא היא כונן בקרת וקטור קומפקטי מהדור החדש שיורש את הכונן המעולה של דלתא טכנולוגיה עם הפחתת נפח של 60%. פונקציות חיוניות שונות מובנות כסטנדרט, כולל: משתמש מוגדר,קבוצת פרמטרים, פונקציה יחידה ומרובת משאבות, מסוק בלמים מובנה ומסנן EMC (C2 Class). זה מפחית את הצורך בהוצאות נוספות ומספק יותר שטח התקנה בארון הבקרה.

ה-ME300 תומך גם במנועי אינדוקציה וגם במנועי פנים/משטח קבועים, ומספקים יותר יעילות וגמישות. הפונקציית STO מבטיחה פעולה חלקה תוך הגנה על מתקנים מפני נזק, והחיווט החדש ללא ברגים. עיצוב בלוקים מסוף מציע תהליך חיווט פשוט להתקנה מהירה.

תפעול ידידותי למשתמש, גודל קומפקטי במיוחד, התקנה מהירה ועיצוב גמיש ועמיד מספקים למשתמש מערכת יעילה ויציבה במיוחד.

ה-ME300 הוא המפתח שלך להגברת התחרותיות בשוק המוביל את הדרך להצלחה שלך.

EL-W

  • בקר קומפקטי ללא חיישן בקרת וקטור 
  • סדרת VFD-EL-W 
  • בקרת מהירות פשוטה
  • תנועה אופקית
  • יישומי עומס קבוע

CP2000

Delta Industrial Automation מציגה את מנוע AC מסדרת CP2000 עבור מערכות HVAC חסכוניות באנרגיה וליישומי משאבה ומאווררים.

ה-CP2000 הסדרה מצוידת בפרמטרים מיוחדים של HVAC ופונקציות בקרת PID לתפעול יעיל, כמו גם עקומת בקרת V/F מרובת מקטעים ורכה פונקציות התחל כדי לסייע בשינוי מומנט תכוף וקבוע יישומי פלט עם ביצועים חסכוניים באנרגיה.

דילוג לתוכן